© 2019 by NEHNUTELNOSTI SNOV, s.r.o.. Proudly created with Wix.com

Luxusná vila

1000m2 pozemku

Bratislava - Ivanka pri Dunaji

€1 300 000

 

VIDEO:

POPIS:

Ak patríte k ľuďom ktorí vedia oceniť kvalitu a hľadajú priestrannú vilu v blízkosti Bratislavy s pozemkom cca 1000m2, potom čítate ten správny inzerát, pretože toto je presne ten dom pre Vás.
Už pred vstupom môžte parkovať štyri autá. Vstúpiť do vily môžte buď garážou pre 2 autá, alebo dvermi a   vstupnou halou, veľkou viac ako 13m2.
Po pravej ruke je kotolňa, šatník a prechod do už spomínanej dvoj- garáže.
Oproti je veľká, 15m2, spáľňa, ktorú terajší majiteľ využíva ako hosťovskú izbu. Hneď vedľa je kúpeľňa pre túto izbu, so sprchovým kútom a WC, z ktorej sa dá výjsť na terasu ku bazénu.
Popri špajzy prejdeme do  jedálne, prepojenej s kuchyňou a priestrannou obývačkou. Tieto tri miestnosti nám dajú dohromady takmer 88m2. Ku vyhrievanému bazénu , s protiprúdom, na záhrade, sa dostaneme z obývacej izby cez priestrannú terasu.
Skôr ako opustíme tento priestor a schodišťom sa presunieme do vyššieho poschodia, musíme prejsť popri miestnosti, ktorý je využívaný ako pracovňa.
Druhé nadzemné podlažie je využívané ako spacia a relaxačná časť. Sú tu 3 priestranné spálne, označené v projekte ako detské izby. Z každej sa dá vyjsť na terasu , ktorá ich spája. K trom izbám prislúchajú dve kúpelne s WC a 1 samostatné WC.
Ešte sme nespomenuli veľkú rodičovskú spálňu, ktorá má svoju samostatnú kúpeľňu, šatník, fitnes, aj samostatnú terasu. 
Na tomto podlaží máte okrem iných vymožeností aj saunu
V prípade že sa rozhodnete stať majiteľom tejto luxusnej nehnuteľnosti, čaká na Vás 464m2 úžitkovej plochy, vrátane terás. 
Vila sa predáva so zariadením a nábytkom.Vzhľadom na lokalitu, veľkosť tohto domu, materiálov z ktorých je postavený, kvalitu zariadenia je cena 1 300 000;-€ priateľná.
Ak máte ďalšie otázky kontaktujte nás na telefónnom čísle: +421 909 107 815

Nehnutelnosti snov