© 2019 by NEHNUTELNOSTI SNOV, s.r.o.. Proudly created with Wix.com

Rodinný dom / penzión

795m2 pozemku

Banská Bystrica - Krahule

€138 400

 

POPIS:

Mohol by som tento inzerát začať tak, ako sa začína drvivá väčšina inzerátov: „Ponúkam na predaj dom....“ To by som však tento  dom deklasoval na dom obyčajný.

Tento je však výnimočný. Čím je výnimočný?

Výnimočný je svojou polohou. Nájdete ho takmer v geografickom strede Európy, v obci Krahule, zhruba 5km od baníckeho mesta Kremnica.

Výnimočný je výhľadom na okolitú krajinu.

Výnimčný je tiež tichom, ktoré sa „rozlieha“ aj za bieleho dňa.

Výnimočný je možnosťami, ktoré táto časť Slovenska ponúka. V zime možnosť zjazdového a bežeckého lyžovania, v lete veľa turistických a cyklo možností a dokonca sa v blízkej budúcnosti chystá v tejto lokalite aj golfový areál.

Tento kraj Vás jednoducho chytí za srdce, aj keby ste bol ten najväčší flegmatik na svete.

No a čím je výnimočný samotný dom? Je veľmi dobre riešený, či už sa rozhodnete ho trvalo obývať alebo ho chcete využívať na podnikanie ako penzión.

Okrem najnovších technológii, čo sa týka zabezpečenia nehnuteľnosti a energetických vymožeností, sú Vám k dispozicií aj sauna a výrivka.

Možno si hovoríte, že cena takéhoto domu sa bude pohybovať niekde okolo pol milióna eur. V skutku by si takúto cenu aj zaslúžil. Majiteľ sa však rozhodol, že nový vlastník nebude musieť zaplatiť ani 400 000€ a to je úžasná správa pre tých, ktorí sa vedia rýchlo rozhodovať.  Takže získať ho môžte iba za 399 900€ aj so všetkým zariadenim, ktoré je v dome a môžete ho nájsť na fotografiách. Ani tá najlepšia fotografia však nevystihne pocit, ktorý zažijete pri osobnej návšteve tohto domu.

Niekoľko technických poznámok:

  • Dom má zastavanú plochu 164m2

  • Úžitková plocha je cca 300m2

  • Je čiastočne podpivničený

  • Má veľkú dvojgaráž

  • Má 5 spálni, 3 kúpeľne, obýcačku s krbom, plne zariadenú kuchyňu plus jeden samostatný apartmán s kuchynským kútom, so samostatným vstupom

  • Je na rovinatom, oplotenom pozemku s rozlohou 795m2, na ktorom je aj možnosť posedenia pod prikrytým altánkom s vonkajším krbom.​

Nie je možné všetko vtesnať do pár riadkového inzerátu. Tento dom treba jednoducho vidieť a prežiť jeho atmosféru.

Súkromné obhliadky je možné si dohodnúť na tel. čísle: 0909 107 815

Nehnutelnosti snov