© 2019 by NEHNUTELNOSTI SNOV, s.r.o.. Proudly created with Wix.com

Rodinný dom, novostavba

682m2 pozemku

Kotešová

€138 400

 

POPIS:

Ak rozmýšľate o zmene bývania pre seba a pre svojich blízkych, poznám dom, ktorý je iba 15 minút cesty autom od Žiliny. Je na krásnom, rovinatom pozemku s rozlohou 682m2, v tichej časti obce Kotešová. Z obce Kotešová ste za ideálnej premávky v Žiline za 15 minút, v Považskej Bystrici takisto a do okresného mesta Bytča sú to sotva 3 minúty. No nie je to skvelé? 
Ak sa stanete vlastníkom tejto nehnuteľnosti, máte obrovskú výhodu, že sa predáva v stave „uzavretá novostavba.“ Máte možnosť si vybrať materiály a farby na dokončenie, ktoré lahodia Vášmu oku a budete sa cítiť komfortne. 
Tento dom je poctivá práca, ktorú vie doložiť terajší majiteľ fotodokumentáciou. Staval si ho totiž pre seba, preto nešetril na kvalite materiálov. Už do základov a na platňu išiel silnejší betón, ako je odporučený v projekte. V rohoch boli základy spevnené, kvôli tomu, aby sa ani po čase nemohlo stať, že bude stavba tzv. „sadať.“ 
Vonkajšie múry a priečky sú z ytongu. 
Krov je z masívneho dreva, takisto nad obvyklý štandard. Strecha je z prvotriednej škridle od výrobcu „KM BETA.“ 
Novému majiteľovi bude stavba odovzdaná s kvalitnými 6-komorovými oknami, s kovaním a vetraním od jedného z najlepších výrobcov v tejto oblasti, rakúsky „MACO“.
Dom bude pripojený na žumpu a vŕtanú studňu na pozemku. 
Dispozične je dom riešený tak, že je opticky oddelená denná a nočná časť. Do dennej časti môžeme zahrnúť obývaciu s kuchyňou a jedálňou s výstupom na priestrannú terasu, WC pre hostí, technickú miestnosť, ktorá má taktiež samostatný z vonku. 
V nočnej časti sú 3 izby. Jedna z nich (rodičovská) má svoju samostatnú kúpeľnu so vstupom zo spálne, druhá kúpelňa má vstup z chodby. 
V tomto dome je projektované kúrenie s kotlom na peletky a takisto je možnosť elektrického kúrenia. Elektrická prípojka je dimenzovaná aj na takúto záťaž. 
Ak si viete predstaviť, že sa stanete vlastníkom tejto peknej nehnuteľnosti, môže tak byť už za cenu 138 400€ vrátane provízie pre RK a právneho servisu. 
V prípade, že si prajete po kúpe dokončiť tento dom, tak terajší majiteľ je pripravený aj na takúto možnosť. Cena na kľúč bude závisieť od výberu materiálov na dokončenie.
Ak sa chcete ešte na niečo spýtať, tu sú kontakty, na ktorých dostanete odpovede:
E-mail: info@nehnutelnostisnov.sk
Telefón: 0909 107 815

Nehnutelnosti snov